Hakkımızda


TENTE ŞİRKETLER GRUBU; 16 yılı aşkın bir süredir katma değerli iş çözümleri üretmekte satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sunmaktadır.

1998 yılından bu yana Bilişim Sektöründe; Dijital Görüntüleme ve Bilgilendirme Sistemleri, Utility/Akıllı Şebekeler ve OT/VT Çözümleri başta olmak üzere iş ve yazılım çözümleri konusunda Uzman Satış Şirketleri ile birlikte sağlam adımlarla hız kesmeden ilerlemektedir.

TENTE GLOBAL müşterileri için ürettiği yenilikçi ve çözüm odaklı fikirleriyle, farklılaşan talepleri konusunda uzman grup şirketleri; MOBİT BİLİŞİM, DEPART KURUMSAL, AREA TEKNOLOJİ, STOK ENERJİ, MOBİSER TEKNİK ile çözüme kavuşturmaktadır.

TENTE GLOBAL bu çözümlerinde İthalatçısı ve Türkiye Distribütörlüğünü Mobit Bilişim’in yürüttüğü Dünyaca ünlü markalar olan Casio, Xplore, Hanasis, Bixolon, Point Mobile, Getac, Sewoo, Mitac, Hanshin vb. ile iş ortaklığı yapmaktadır.

Hızla büyüyen Grubumuz; müşteri referanslarını artırırken Bilişim Sektöründe firmaların çözüm arayışında ilk akla gelen ve beğenilen şirket olma yolunda ilerlemektedir.