Gizlilik Sözleşmesi


GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

www.tenteglobal.com.tr, www.mobit.com.tr, www.depart.com.tr , www.areateknoloji.com.tr, www.stokenerji.com.tr, www.mobiser.com.tr, www.mobithaber.com bundan böyle “Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” olarak anılacaktır. Web sitesinde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple “Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” olarak kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

“Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” web sitesi ziyaretçileri hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini bu firmalarla web sitesindeki elektronik onay mekanizması yoluyla paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece “Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” firmalarının veri tabanında bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu firmaların web sayfasındaki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler.

“Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” kullanıcıları, kayıt olduktan sonra elektronik bülten, ürün tanıtımı mailinglerinin kendisine ulaşmasını kabul etmiş olur.

“Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” kullanıcısı olmanız durumunda, ana sayfadan verilen link aracılığıyla kayıt sırasında paylaşmış olduğunuz bilgiler tamamen gizli tutulacaktır. Web sitelerinde ve portallarda yer alan aktivitelerin faaliyetleri e-posta aracılığı ile tarafımızca size bilgi verilecektir.

“Tente Global, Mobit Bilişim, Depart Kurumsal, Area Teknoloji, Stok Enerji, Mobiser Teknik, Mobit Haber” yukarıda yer alan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

“www.tenteglobal.com.tr, www.mobit.com.tr, www.depart.com.tr , www.areateknoloji.com.tr, www.stokenerji.com.tr, www.mobiser.com.tr, www.mobithaber.com” web siteleri, Tente Elektronik Ve Bilişim Sistemleri Teknolojileri İthalat Pazarlama Dağıtım Ve Tic. A.Ş.’ye ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır.